1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (4 - ilość głosów, punktacja: 9,75/10)
Loading...

Bohaterowie filmu “Ted” na gali rozdania Oskarów

Kto widział Teda ten wie, że pozornie uroczy miś ma niewybredne poczucie humoru. I chyba wiadomo od kogo się uczył, bo jego pomysłodawca Seth MacFarlane musiał kilkukrotnie usprawiedliwiać swoje żarty przed publicznością.

Mark Wahlberg i jego filmowy towarzysz – pluszak TED przyznawali statuetkę Oscara w kategorii: Najlepszy dźwięk i Najlepszy montaż dźwięku. Obaj ubrani w stylowe garnitury i obaj w wyjątkowo dobrych nastrojach. I nawet miś Ted (jak na misia) radził sobie całkiem nieźle, na pewno nie stracił rezonu, o czym świadczy jego rozmowa z Wahlbergiem:

TED: Spójrz ile tu talentów i wszystkie w jednym miejscu. Daniel Day-Lewis… Alan Arkin…i Joaquin Phoenix. I wiesz co? Wszyscy ci aktorzy są w połowie Żydami.

M. Wahlberg: Och…ok

TED: A co z Tobą? Twoje nazwisko ma końcówkę “-berg”? Czy jesteś Żydem?

M. Wahlberg: Czy jestem Żydem? Nie, aktualnie jestem katolikiem

TED: (Szeptem) Zła odpowiedź, spróbuj jeszcze raz.

M. Wahlberg: Co?

TED: (ciągle szeptem) Hej chcesz pracować w tym mieście czy nie? (do publiczności) To interesujące, Mark, bo ja jestem Żydem.

M. Wahlberg: Nie, nie jesteś.

TED: Jestem, jestem. Urodziłem się jako Theodore Shapiro, chcę przekazać darowiznę Izraelowi i już zawsze pracować w Hollywood. Dziękuję, jestem Żydem.

M. Wahlberg: Jesteś idiotą.

TED: Tak, tak… zobaczymy kto jest idiotą, kiedy dadzą mi prywatny samolot na następnym sekretnym spotkaniu w synagodze.

Krótki film z udziałem Teda i Marka – Oscary 2013:

Dłuższa wersja – Mark Wahlberg i Ted (Oscary 2013)

A kto zdobył Oscara? (Trzeba przyznać, że występ Teda przyćmił nieco rozdanie statuetek)

W kategorii najlepszy dźwięk zdobywcami zostali: Andy Nelson, Mark Paterson, Simon Hayes. Statuetkę za najlepszy montaż, natomiast, otrzymały eqsequo Zero Dark Thirty i Skyfall.

Komentarze

Serwis, zawierający: najnowsze recenzje filmów 2013, najlepsze zapowiedzi filmowe 2013, hity i premiery kinowe 2013.

Recenzujemy: filmy polskie i zagraniczne, komedie romantyczne, filmy dramatyczne, filmy science-fiction oraz najnowsze filmy akcji.