1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (1 - ilość głosów, punktacja: 10,00/10)
Loading...

Gala rozdania Oscarów 2013 – Seth MacFarlane w roli prowadzącego

Gala rozpoczęła się punktualnie przez prowadzącego uroczystość – Setha MacFarlane`a (twórcę Family Guya, Amerykańskiego taty i The Cleveland Show). Jak przystało na czołowego komika USA było śmiesznie, a chwilami prześmiewczo, co nie raz budziło lekki niesmak publiczności na zmianę z salwami śmiechu. Nic więc dziwnego, że za chwilę pojawił się ktoś, kto zaczął krytykować poczynania MacFarlana, ostrzegając że jeśli nadal tak będzie, to ten zostanie okrzyknięty najgorszym prezenterem w historii gali. Postacią przekomarzającą się z komikiem był aktor, występujący w jednym z najpopularniejszych seriali Ameryki – Star Treku. Publiczność mogła go podziwiać na telebimie w popularnym kokpicie serialowego statku kosmicznego.

Wstępne rozmowy z kapitanem Star Treku nie przynoszą “oczekiwanych” rezultatów. Gwiazdor śpiewa piosenkę We saw your boobs (Widzielismy wasze piersi), odwołując się do aktorek, których wdzięki mogliśmy podziwiać na ekranach, m.in.: Meryl Streep, Charlize Theron, A. Jolie, Jodie Foster, itd.

Po zaskoczonej widowni widać, że niektóre panie – bohaterki piosenki – nie spodziewały się takiego przebiegu zdarzeń. Z drugiej jednak strony można było się spodziewać, że poproszony o prowadzenie gali – MacFarlan nie będzie szczędził, zarówno widzom jak i publiczności żartów w sobie znanym stylu. Później powie z resztą:

Och.. Dajcie spokój! Jeszcze nie raz będziecie mieli mi za złe moje poczucie humoru.

Galę rozdania Oscarów otwiera taniec Charliez Theron i Channinga Tatuma. Później pojawia się piosenka musicalowa, którą śpiewają: prowadzący, Daniel Radcliffe oraz Joseph Gordon-Levitt. Po całej serii wygłupów MacFarlane`a zaczęto przyznawać nagrody. Jako pierwsza wystąpiła w tej roli Octavia Spencer, zeszłoroczna zdobywczyni statuetki.

Komentarze

Serwis, zawierający: najnowsze recenzje filmów 2013, najlepsze zapowiedzi filmowe 2013, hity i premiery kinowe 2013.

Recenzujemy: filmy polskie i zagraniczne, komedie romantyczne, filmy dramatyczne, filmy science-fiction oraz najnowsze filmy akcji.