1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (1 - ilość głosów, punktacja: 6,00/10)
Loading ... Loading ...

Zwycięzcy w kategorii: Aktor i Aktorka drugoplanowa (Oskary 2013)

Django Quentina Tarantno (Oskary 2013)

Znamy zwycięzców w jednych z najważniejszych kategorii oscarowych: aktor i aktorka drugoplanowa. Najlepszym został okrzyknięty Christoph Waltz za rolę w najnowszym filmie Tarantino Django. Niesamowicie wzruszony dziękował wszystkim, którzy uczestniczyli w najnowszym projekcie Tarantino, w tym samemu reżyserowi, który zdaniem Waltza miał „odwagę walczyć ze smokami”. To już drugi Oscar w karierze aktora, w tym za drugoplanową rolę. Pierwszego zdobył w 2010 roku za film Bękarty wojny, gdzie wcielił się w postać Pułkownika Hans Landa.

Christoph Waltz - zwycięza w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy (Oskary 2013)

(źródło: http://www.gannett-cdn.com)

Najlepszą aktorką drugoplanową została natomiast Anne Hathaway (Les Miserables Nędznicy). To jej pierwszy Oscar. W 2009 roku była nominowana jako aktorka pierwszoplanowa za film Rachel wychodzi za mąż, ale wówczas statuetkę zdobyła Kate Winslet za rolę w filmie Lektor Stephena Daldry`ego. Wzruszona Hathaway dziękowała, m.in. Hugh Jackmanowi za ogromne wsparcie na planie filmu.

Anne Hathaway najlepsza aktorka drugoplanowa (Oscary 2013)

(źródło: www.tumblr.com)

Komentarze

Serwis, zawierający: najnowsze recenzje filmów 2013, najlepsze zapowiedzi filmowe 2013, hity i premiery kinowe 2013.

Recenzujemy: filmy polskie i zagraniczne, komedie romantyczne, filmy dramatyczne, filmy science-fiction oraz najnowsze filmy akcji.