1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (1 - ilość głosów, punktacja: 5,00/10)
Loading ... Loading ...

Srebrny Niedźwiedź dla najlepszej aktorki – Pauliny García, odtwórczyni głównej roli w filmie „Gloria”

Paulina Garcia i jej Srebrny Niedźwiedź za rolę w filmie Gloria

Nagroda dla najlepszej aktorki została przyznana Paulinie Garcia za rolę w filmie Gloria. Reżyser – Sebastián Lelio – może wspólnie z ekipą świętować sukces.

Paulina García wciela się w postać 58-letniej rozwódki, która pomimo podeszłego wieku nie ma zamiaru zrezygnować z uroków życia. Zdeterminowana i pełna nadziei na upolowanie mężczyzny daje się wciągnąć w wir zabaw dla singli. Wbrew jej oczekiwaniom kolejne imprezy przynoszą jedynie rozczarowanie i pogłębiają poczucie pustki.

Sytuacja zaczyna się zmieniać w chwili, gdy Gloria poznaje starszego o siedem lat byłego oficera marynarki wojennej. Pozornie niewinny romans zmusi bohaterkę do poznania ciemnej strony własnej psychiki i zmierzenia się z wieloma wyzwaniami, jakie postawi przed nią nowy związek.

Gloria to trzeci film fabularny Sebastiána Leliosa. Reżyser stara się w nim sportretować silną kobietę, która pomimo sprzecznych uczuć do oficera stara się rozwikłać pewną zagadkę.

Komentarze

Serwis, zawierający: najnowsze recenzje filmów 2013, najlepsze zapowiedzi filmowe 2013, hity i premiery kinowe 2013.

Recenzujemy: filmy polskie i zagraniczne, komedie romantyczne, filmy dramatyczne, filmy science-fiction oraz najnowsze filmy akcji.