1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (8 - ilość głosów, punktacja: 6,38/10)
Loading ... Loading ...

Premiera „Wałęsy” Wajdy już wkrótce

Wałęsa Wajdy - zwiastun filmu

O Wałęsie mówi się często i bardzo różnie. Skrajne opinie o byłym prezydencie RP robią całkiem niezły PR najnowszemu filmowi Wajdy. Człowiek legenda, a może zdrajca? Sama biografia jednego z najbardziej znanych „robotników” w Polsce na pewno będzie budziła wiele sensacji wśród odbiorców, a na samego Wałęsę niejeden widz wyleje wiadro pomyj. Mnie, pomijając na chwilę fabułę, najbardziej zaintrygował Więckiewicz, który w wersji kinowej prezentuje się „lepiej od oryginału”. Zdumiewające podobieństwo fizyczne i jego niesamowite zdolności aktorskie sprawiły, że sam zwiastun widziałam już chyba kilkanaście razy, podobnie jak przedpremierowe wywiady z twórcami. Nie wiem czy Polsce potrzebny jest kolejny „filmowy pomnik”. Mamy jakieś przesadne skłonności do martyrologii. Wiem, natomiast, że skład Wajda, Więckiewicz i Grochowska musi wypalić i z wytęsknieniem czekam 4 października, by odebrać swój bilet na seans.

A dla fanów „wielkiej trójki” zwiastun filmowy:

Komentarze

1 odpowiedź “Premiera „Wałęsy” Wajdy już wkrótce”

  1. Robertoo08 pisze:

    Ten film może być całkiem ciekawy, wyszedł już jakiś czas temu ale nie oglądałem niestety, muszę w końcu to zrobić. Widziałem, że film jest na: filmiser

Serwis, zawierający: najnowsze recenzje filmów 2013, najlepsze zapowiedzi filmowe 2013, hity i premiery kinowe 2013.

Recenzujemy: filmy polskie i zagraniczne, komedie romantyczne, filmy dramatyczne, filmy science-fiction oraz najnowsze filmy akcji.