1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (4 - ilość głosów, punktacja: 9,75/10)
Loading ... Loading ...

Bohaterowie filmu „Ted” na gali rozdania Oskarów

Mark Wahlberg na ceremonii rozdania Oscarów 2013

Kto widział Teda ten wie, że pozornie uroczy miś ma niewybredne poczucie humoru. I chyba wiadomo od kogo się uczył, bo jego pomysłodawca Seth MacFarlane musiał kilkukrotnie usprawiedliwiać swoje żarty przed publicznością.

Mark Wahlberg i jego filmowy towarzysz – pluszak TED przyznawali statuetkę Oscara w kategorii: Najlepszy dźwięk i Najlepszy montaż dźwięku. Obaj ubrani w stylowe garnitury i obaj w wyjątkowo dobrych nastrojach. I nawet miś Ted (jak na misia) radził sobie całkiem nieźle, na pewno nie stracił rezonu, o czym świadczy jego rozmowa z Wahlbergiem:

TED: Spójrz ile tu talentów i wszystkie w jednym miejscu. Daniel Day-Lewis… Alan Arkin…i Joaquin Phoenix. I wiesz co? Wszyscy ci aktorzy są w połowie Żydami.

M. Wahlberg: Och…ok

TED: A co z Tobą? Twoje nazwisko ma końcówkę „-berg”? Czy jesteś Żydem?

M. Wahlberg: Czy jestem Żydem? Nie, aktualnie jestem katolikiem

TED: (Szeptem) Zła odpowiedź, spróbuj jeszcze raz.

M. Wahlberg: Co?

TED: (ciągle szeptem) Hej chcesz pracować w tym mieście czy nie? (do publiczności) To interesujące, Mark, bo ja jestem Żydem.

M. Wahlberg: Nie, nie jesteś.

TED: Jestem, jestem. Urodziłem się jako Theodore Shapiro, chcę przekazać darowiznę Izraelowi i już zawsze pracować w Hollywood. Dziękuję, jestem Żydem.

M. Wahlberg: Jesteś idiotą.

TED: Tak, tak… zobaczymy kto jest idiotą, kiedy dadzą mi prywatny samolot na następnym sekretnym spotkaniu w synagodze.

Krótki film z udziałem Teda i Marka – Oscary 2013:

Dłuższa wersja – Mark Wahlberg i Ted (Oscary 2013)

A kto zdobył Oscara? (Trzeba przyznać, że występ Teda przyćmił nieco rozdanie statuetek)

W kategorii najlepszy dźwięk zdobywcami zostali: Andy Nelson, Mark Paterson, Simon Hayes. Statuetkę za najlepszy montaż, natomiast, otrzymały eqsequo Zero Dark Thirty i Skyfall.

Komentarze

Serwis, zawierający: najnowsze recenzje filmów 2013, najlepsze zapowiedzi filmowe 2013, hity i premiery kinowe 2013.

Recenzujemy: filmy polskie i zagraniczne, komedie romantyczne, filmy dramatyczne, filmy science-fiction oraz najnowsze filmy akcji.